Strona główna Redakcja Współpraca Źródła historyczne Konkursy

DOŁĄCZ DO NAS!

i odkryj historię w najnowszym wydaniu

Dołącz do społeczności histurion.pl, zakładając nowe konto lub logując się poprzez portal facebook.

  • Poznaj innych miłośników historii
  • Odkrywaj historię i poznawaj dzieje postaci historycznych
  • Poznawaj historię z pierwszej ręki ściągając źródła historyczne z naszej bazy
  • Przejrzyj spersonalizowane dane historyczne, np. które postaci historyczne obchodzą z Tobą urodziny

Rejestracja
Załóż nowe kontoLUB

Załóż nowe konto zJesteś już użytkownikiem?    Zaloguj się

Zaloguj się w serwisie histurion.pl

Możesz zalogować się w naszym serwisie podając swój adres e-mail oraz hasło podane podczas rejestracji. Możesz również zalogować się poprzez portal facebook.


Nie mam jeszcze kontaZaloguj się z

Załóż nowe konto w serwisie histurion.plHisturion 2.0!

Miło nam poinformować, iż dzisiaj możemy zaprezentować Państwu nową odsłonę naszego portalu. Przez ostatnie pół roku włożyliśmy wiele wysiłku i starań aby stworzyć podstawy zupełnie nowego i niepowtarzalnego serwisu historycznego w polskim internecie.

Przede wszystkim stworzyliśmy zupełnie od podstaw, autorski system CMS - system zarządzania treścią, dzięki czemu możemy prezentować nasze treści w multimedialny i interaktywny sposób. Użytkownicy mogą na przykład, nie opuszczając strony z artykułem, zobaczyć zdjęcie i główne informacje dotyczące wspominanych postaci historycznych. Pracujemy również nad podobnym system dotyczącym bitew, gdzie użytkownik najechawszy kursorem na nazwę bitwy dostaje informacje o przebiegu bitwy, rezultacie oraz rodzaju i liczebność wojsk po obu stronach.

Mamy nadzieję, iż przypadnie Państwu do gustu nasza nowa szata graficzna. Powiększając ramy portalu z 800 pikseli do 1060 pikseli zwiększyliśmy znacząco obszar przeznaczony na wyświetlanie tekstu, zatem histurion stał się jeszcze bardziej czytelny i przejrzysty. Umożliwiliśmy również korzystanie z naszego portalu poprzez urządzenia mobilne - telefony i tablety.

Połączyliśmy również nasz system rejestracyjny z portalem facebook, zatem nowi użytkownicy mogą rejestrować się - jak dotychczas - za pomocą adresu e-mail lub tylko jednym kliknięciem poprzez swój profil facebookowy.

Oczywiście nie zamierzamy spocząć na laurach i już teraz myślimy nad nowymi pomysłami, a mamy ich całkiem sporo! Przede wszystkim stworzenie gier i quizów historycznych, może również w trybie użytkownik przeciwko innemu użytkownikowi. Planujemy także ulepszenie naszego systemu komentarzy. Każdy szczególnie interesujący komentarz powinien zostać wyróżniony przez nasz zespół moderacyjny, dzięki czemu autor dostawałby punkt do swojego wskaźnika reputacji. Dzięki temu moglibyśmy nie tylko graficznie odznaczać najciekawsze komentarze, ale również czytelnicy mieliby możliwość zobaczenia którzy z naszych użytkowników są najbardziej aktywni. Dodatkowo mamy również w planach stworzenie specjalnych widgetów na system android, dzięki którym czytelnicy mogliby np. codziennie na swoich telefonach dostawać informacje, która postać historyczna obchodzi dzisiaj swoje urodziny!

Jeżeli macie Państwo jakieś komentarze lub sugestie odnośnie już wprowadzonych lub planowanych zmian chętnie ich wysłuchamy.

W imieniu redakcji histurion.pl,
redaktor naczelny
Paweł Bąkiewicz

Paweł Bąkiewicz :: 2013-11-09

Brak komentarzyDodaj komentarz

Wyraź swoje zdanie :

Komentujesz jako użytkownik niezarejestrowany - gość. Z tego powodu, zanim komentarz pojawi się na stronie będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszą redakcję. Aby Twój komentarz został od razu opublikowany na naszych łamach zachęcamy do darmowej rejestracji!

Nasz facebook

Ciekawostka

Postać historyczna

Losowe zdjęcie

histurion.pl
Najnowocześniejszy polski portal historyczny

Matura 2022

Historia

Inne

Copyright © 2006-2022 by histurion.pl. Korzystając z portalu akceptujesz wykorzystanie przez nas plików cookies.