Strona główna Redakcja Współpraca Źródła historyczne Konkursy

DOŁĄCZ DO NAS!

i odkryj historię w najnowszym wydaniu

Dołącz do społeczności histurion.pl, zakładając nowe konto lub logując się poprzez portal facebook.

  • Poznaj innych miłośników historii
  • Odkrywaj historię i poznawaj dzieje postaci historycznych
  • Poznawaj historię z pierwszej ręki ściągając źródła historyczne z naszej bazy
  • Przejrzyj spersonalizowane dane historyczne, np. które postaci historyczne obchodzą z Tobą urodziny

Rejestracja
Załóż nowe kontoLUB

Załóż nowe konto zJesteś już użytkownikiem?    Zaloguj się

Zaloguj się w serwisie histurion.pl

Możesz zalogować się w naszym serwisie podając swój adres e-mail oraz hasło podane podczas rejestracji. Możesz również zalogować się poprzez portal facebook.


Nie mam jeszcze kontaZaloguj się z

Załóż nowe konto w serwisie histurion.plPonad 8000 użytkowników !

Miło mi poinformować, iż dzisiaj przekroczyliśmy próg 8000 (słownie: osiem tysięcy :) ) zarejestrowanych użytkowników ! Jest to na pewno duży impuls do dalszej pracy dla całej redakcji, jak również z niecierpliwością czekamy na przekroczenie magicznych 10.000 ! Wszystkim naszym zarejestrowanym użytkownikom życzymy miłego pobytu na naszych łamach !

PS Gościom również życzymy wszystkiego dobrego i zachęcamy do rejestracji :)

Paweł Bąkiewicz :: 2010-03-22

3 celne komentarzeDodaj komentarz
Redaktor


Dodano: 2010-03-22
To świetna wiadmość! Oby Histurion dalej się rozszerzał w zatrważającym tempie! Miło jest widzieć, że strona traktująca o takiej dziedzinie jaką jest Historia, stale się rozwija i zyskuje coraz to nowych userów :).
Użytkownik


Dodano: 2010-04-14
Gratuluję wyniku i ciekawej strony! Ze swej strony, jako nowicjusz z jednodniowym stażem, liczę że przyczynie się do przekraczania kolejnych progów liczby zarejestrowanych użytkowników.
Obok gratulacji chciałbym zadać w tym miejscu pytanie, czy na stronie jest jakaś przestrzeń (bo forum, z tego co zauważyłem nie ma), gdzie możemy się dzielić swoimi uwagami, pomysłami itp.(poza możliwością komentowania bezpośrednio jednej szczegółowej kwestii)? Przykład problemu, który chciałbym w takim miejscu poruszyć to słownik postaci. Większość notek biograficznych, które przeczytałem to były kopie z wikipedii!... zupełnie wówczas nie rozumiem idei takiego słownika.
Kwestii, problemów, pytań które chciałbym poruszyć jest więcej(a na pewno będzie, wraz z lekturą kolejnych artykułów, wpisów).


Redaktor


Dodano: 2010-04-16
Cóż forum jako takiego nie ma, aczkolwiek pomysł stworzenia, jak to wyraziłeś "przestrzeni pytań", jest rozważany od jakiegoś czasu. Co do Słownika Postaci i problemu przez Ciebie poruszanego, a mianowicie iż pojawiają się wpisy skopiowane z Wikipedii, to muszę powiedzieć jak Opiekun tego Słownika iż te wpisy w większości zostały dodane na samym początku powstawania Słownika, kiedy to każdy user mógł od razu i bez przeszkód dodawać daną postać bezpośrednio na stronę. Teraz na szczęście takie wpisy są odrzucane.

Wyraź swoje zdanie :

Komentujesz jako użytkownik niezarejestrowany - gość. Z tego powodu, zanim komentarz pojawi się na stronie będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszą redakcję. Aby Twój komentarz został od razu opublikowany na naszych łamach zachęcamy do darmowej rejestracji!

Nasz facebook

Ciekawostka

Postać historyczna

Losowe zdjęcie

histurion.pl
Najnowocześniejszy polski portal historyczny

Matura 2022

Historia

Inne

Copyright © 2006-2022 by histurion.pl. Korzystając z portalu akceptujesz wykorzystanie przez nas plików cookies.