Strona główna Redakcja Współpraca Źródła historyczne Konkursy

DOŁĄCZ DO NAS!

i odkryj historię w najnowszym wydaniu

Dołącz do społeczności histurion.pl, zakładając nowe konto lub logując się poprzez portal facebook.

  • Poznaj innych miłośników historii
  • Odkrywaj historię i poznawaj dzieje postaci historycznych
  • Poznawaj historię z pierwszej ręki ściągając źródła historyczne z naszej bazy
  • Przejrzyj spersonalizowane dane historyczne, np. które postaci historyczne obchodzą z Tobą urodziny

Rejestracja
Załóż nowe kontoLUB

Załóż nowe konto zJesteś już użytkownikiem?    Zaloguj się

Zaloguj się w serwisie histurion.pl

Możesz zalogować się w naszym serwisie podając swój adres e-mail oraz hasło podane podczas rejestracji. Możesz również zalogować się poprzez portal facebook.


Nie mam jeszcze kontaZaloguj się z

Załóż nowe konto w serwisie histurion.plPowiew zmian !

Miło mi poinformować, iż ostatnio histurion.pl przeszedł dosyć istotne zmiany. Po pierwsze kod strony został zamieniony, ze strukturalnego php4, na obiektowy php5. Mam nadzieję, że dzięki temu histurion.pl będzie działał jeszcze szybciej i jeszcze bardziej niezawodnie ! Jeżeli natomiast chodzi o bardziej "widoczne" zmiany to :

- usunięcie prawego menu przy wyświetlaniu artykułów - mam nadzieję, że dzięki tej formie prace z histurion.pl czyta się jeszcze przyjemniej

- wprowadzenie dodatkowej nawigacji - od teraz, aby cofnąć się do poprzedniego działu, nie trzeba korzystać z rozwijanego menu pod logiem, gdyż do dyspozycji użytkownika jest intuicyjny pasek nawigacji.

- wprowadzenie tzw. "stron wprowadzających" (wschód, Egipt, Grecja, Rzym), na których możecie przeczytać krótki opis każdego działu, jak również znaleźć linki do odpowiednich kategorii.

Jednak najlepsze jest to, iż to dopiero początek zmian, ale jakich konkretnie - niech to zostanie na razie tajemnicą :)

Byłbym wdzięczny za wszelkie komentarze odnośnie zmian już wprowadzonych, jak również wszelkich sugestii i pomysłów na przyszłość :).

Pozdrawiam,
administrator

Paweł Bąkiewicz :: 2009-02-20

3 celne komentarzeDodaj komentarz
Redaktor


Dodano: 2009-02-27
ja bardzo pragnąłbym żeby istniała możliwość uzupełniania niektórych wpisów o postaciach innych użytkowników. Jeszcze fajniej byłoby wtedy gdyby histurion poszerzył swoją tematykę na przykład o średniowiecze.Poza tym nie widzę żadnych wad histuriona.
Redaktor


Dodano: 2009-02-27
jeszcze jedno gdyby na histurionie było jeszcze więcej stron wprowadzających np.Celtowie, plemiona germańskie, Trakowie,Asyria, Hetyci itp.TO TYLKO TAKA MAŁA SUGESTIA.
Redaktor naczelny


Dodano: 2009-02-28
Dziękuję za uwagi, pierwszą prośbę już w pewnym sense wprowadziłem w życie, umożliwiając komentowanie każdej postaci. Nie jest to co prawda umożliwienie każdemu użytkownikowi edycji postaci innych userów, ale histurion to nie wikipedia ! :) Jeżeli, ktoś znajdzie jakiś błąd lub nieścisłość może umieścić stosowny komentarz, a redakcja histuriona z pewnością się tym zajmie.

Mam także inną wiadomości: czasowo wyłączyłem dodawanie punktów do profilu użytkowników w związku z wprowadzaniem nowego systemu liczenia tychże ;)

Pozdrawiam,
administrator

Wyraź swoje zdanie :

Komentujesz jako użytkownik niezarejestrowany - gość. Z tego powodu, zanim komentarz pojawi się na stronie będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszą redakcję. Aby Twój komentarz został od razu opublikowany na naszych łamach zachęcamy do darmowej rejestracji!

Nasz facebook

Ciekawostka

Postać historyczna

Losowe zdjęcie

histurion.pl
Najnowocześniejszy polski portal historyczny

Matura 2022

Historia

Inne

Copyright © 2006-2022 by histurion.pl. Korzystając z portalu akceptujesz wykorzystanie przez nas plików cookies.