Strona główna Redakcja Współpraca Źródła historyczne Konkursy

DOŁĄCZ DO NAS!

i odkryj historię w najnowszym wydaniu

Dołącz do społeczności histurion.pl, zakładając nowe konto lub logując się poprzez portal facebook.

  • Poznaj innych miłośników historii
  • Odkrywaj historię i poznawaj dzieje postaci historycznych
  • Poznawaj historię z pierwszej ręki ściągając źródła historyczne z naszej bazy
  • Przejrzyj spersonalizowane dane historyczne, np. które postaci historyczne obchodzą z Tobą urodziny

Rejestracja
Załóż nowe kontoLUB

Załóż nowe konto zJesteś już użytkownikiem?    Zaloguj się

Zaloguj się w serwisie histurion.pl

Możesz zalogować się w naszym serwisie podając swój adres e-mail oraz hasło podane podczas rejestracji. Możesz również zalogować się poprzez portal facebook.


Nie mam jeszcze kontaZaloguj się z

Załóż nowe konto w serwisie histurion.plZupełna zmiana profilu użytkownika

Dzisiaj wieczorem serwis histurion.pl przeszedł kolejną gruntowną zmianę; całkowicie zmieniony został silnik użytkownika, jak również, związany z tym, system wyświetlania komentarzy. Zmiany można łatwo zauważyć, wchodząc na jakikolwiek profil zarejestrowanego użytkownika. Od teraz, oprócz nowego stylu graficznego, znalezienie danych takich jak: ilość i adresy do artykułów, czy postaci dodanych do słownika nie będzie stanowić żadnego problemu. Jak można również zauważyć, każdy użytkownik został opatrzony awatarem (graficznym symbolem reprezentującym użytkownika), jak na razie domyślnym, ale proszę się nie martwić, niedługo zostanie dodana możliwość zmiany domyślnego awatara, na osobisty :) Jeżeli zaś chodzi o system przyznawania rang, jak na razie pozostaje bez zmian (punkty można zdobywać tylko poprzez dodawania nowych wpisów do słownika postaci), ale planowane jest wprowadzenie systemu nagradzającego punktami autorów wartościowych komentarzy; zachęcam zatem do komentowania.

Jak już jesteśmy przy komentarzach, to muszę dodać, iż system wyświetlania tychże został opatrzony zupełnie nowym stylem graficznym. Mam nadzieję, iż będzie przyjemniejszy dla oka nich poprzedni :)

Pozdrawiam serdecznie,
administrator

Paweł Bąkiewicz :: 2009-09-22

1 celny komentarzDodaj komentarz
Redaktor


Dodano: 2009-09-22
Wspaniale! Zostało wprowadzonych wiele zmian i udogodnień oraz nowe ciekawsze rozwiązania poruszania się po portalu. Znacznie ułatwi to wyszukiwanie i przeglądanie artykułów. Pomysł ze zmianą profilu użytkownika uważam za świetny. Profil wygląda teraz lepiej (podoba mi się zwłaszcza lista artykułów, komentarzy i postaci dodanych do słownika zamiszczona w profliu).

Wyraź swoje zdanie :

Komentujesz jako użytkownik niezarejestrowany - gość. Z tego powodu, zanim komentarz pojawi się na stronie będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszą redakcję. Aby Twój komentarz został od razu opublikowany na naszych łamach zachęcamy do darmowej rejestracji!

Nasz facebook

Ciekawostka

Postać historyczna

Losowe zdjęcie

histurion.pl
Najnowocześniejszy polski portal historyczny

Matura 2022

Historia

Inne

Copyright © 2006-2022 by histurion.pl. Korzystając z portalu akceptujesz wykorzystanie przez nas plików cookies.