Strona główna Redakcja Współpraca Źródła historyczne Konkursy

DOŁĄCZ DO NAS!

i odkryj historię w najnowszym wydaniu

Dołącz do społeczności histurion.pl, zakładając nowe konto lub logując się poprzez portal facebook.

  • Poznaj innych miłośników historii
  • Odkrywaj historię i poznawaj dzieje postaci historycznych
  • Poznawaj historię z pierwszej ręki ściągając źródła historyczne z naszej bazy
  • Przejrzyj spersonalizowane dane historyczne, np. które postaci historyczne obchodzą z Tobą urodziny

Rejestracja
Załóż nowe kontoLUB

Załóż nowe konto zJesteś już użytkownikiem?    Zaloguj się

Zaloguj się w serwisie histurion.pl

Możesz zalogować się w naszym serwisie podając swój adres e-mail oraz hasło podane podczas rejestracji. Możesz również zalogować się poprzez portal facebook.


Nie mam jeszcze kontaZaloguj się z

Załóż nowe konto w serwisie histurion.plKolejny Redaktor Portalu Histurion :)

Ave cetĕrae, redaktor Lilla Weneda te salutant.

Witam wszystkich z całego serca. W dzisiejszym dniu dostąpiłam zaszczytu dołączenia do kadry redaktorskiej portalu Histurion. Historią pasjonuję się od lat, można nawet powiedzieć, że od zawsze. Szczególnie bliska mojemu sercu jest historia Polski. Na drugim miejscu stawiam właśnie historię starożytną. Wprawdzie najwięcej interesuję się starożytną Grecją, ale przecież dzieje innych narodów też są bardzo ciekawe. Dlatego też moje prace będą o różnej tematyce. Na pewno będzie dużo o mitologii, ale innymi zagadnieniami na pewno nie pogardzę (bitwami, postaciami, zwyczajami, itp.). Jestem pewna, że pomagając w rozwijaniu się tej strony, nabiorę nowych doświadczeń i znajdę tu wiele ciekawych informacji, które przydadzą mi się na studiach, bowiem zamierzam studiować historię :).
Dla wszystkich zainteresowanych podaję swoje dotychczasowe artykuły:
1 Mity greckie w literaturze i sztuce
2 Igrzyska w starożytnej Grecji
3 Niewolnictwo w starożytnym Rzymie
Tytułu kolejnej pracy nie wyjawię, żeby nie psuć niespodzianki ;).
Gorąco pozdrawiam wszystkich Userów i Gości, a w szczególności kolegów Redaktorów i Administratora :).
Życzę wszystkiego dobrego, dalszego rozszerzania się portalu, przybywania nowych członków, dobrego humoru wszystkim strapionym, nieustannej weny twórczej redaktorom (sobie też! ;) )oraz niezwykle radosnych przeżyć wszystkim wchodzącym na tę stronę (bo przecież każda chwila na Historiunie to prawdziwa przygoda z Historią :) ).

"Wytrwałość polega na cierpliwym i spokojnym dążeniu do obranego celu. Nieważne czy wielki czy mały wymaga on jednakiego przemyślenia i poświęcenia mu całej uwagi. Ważne jest by z sercem podchodzić do każdego problemu i różnych przeciwności życia"
(moje własne powiedzenie)

Aneta Kmita :: 2008-02-02

6 celnych komentarzyDodaj komentarz
Użytkownik


Dodano: 2008-02-02
Co mogę powiedzieć....
GRATULACJE!
Użytkownik


Dodano: 2008-02-02
Heh bardzo gorąco polecam historie na umk w Toruniu. Ja nie narzekam. Miłe klimaty piękne miasto a i kadra bardzo profesjonalna :)
Użytkownik


Dodano: 2008-02-17
Witam i gratuluję, Ja serdecznie polecam historię na Uniwersytecie Warszawskim, jest świetna lecz trudna, a jeżeli interesujesz się Starożytną Grecją - to UW kładzie na to największy nacisk, 80 % kadry Zakładu Historii Starożytnej to specjaliści właśnie od Grecji, naprawdę polecam.Strona nie została odnaleziona!


Niestety szukana przez Ciebie strona nie została odnaleziona, czyli wystąpił znienawidzony przez wszystkich błąd 404. Istnieją dwa wytłumaczenia; możliwe, iż szukana strona została usunięta lub przesunięta, albo po prostu źle wpisałeś/aś adres URL. Ale niestety istnieje też ryzyko, iż to my coś 'sknociliśmy' (oby nie!) w kodzie strony i zakradł się tzw. "bug", czyli po polsku robal. Koniecznie daj nam o tym znać; skopiuj link z paska przeglądarki i wyślij go na adres: naczelny[malpa]histurion.pl    Wspólnie oczyśćmy histuriona ze wszelkich błędów/robaków!

Nasz facebook

Ciekawostka

Postać historyczna

Losowe zdjęcie

histurion.pl
Najnowocześniejszy polski portal historyczny

Matura 2022

Historia

Inne

Copyright © 2006-2022 by histurion.pl. Korzystając z portalu akceptujesz wykorzystanie przez nas plików cookies.